O Nás

 


 

Naše společnost vznikla na jaře roku 2006 pro zabezpečení dostatečného zázemí pro našeho jezdce Ondřeje Korčáka pro účast v Přeboru ČR silničních motocyklu třídy Volná 600.

V sezoně 2007 jsme se rozrostli o dalšího jezdce Michala Ošlejška, který taktéž startoval v Přeboru ČR.

V roce 2008 jsme otevřeli náš kamenný obchod v Boskovicích a sloužil zároveň jako zázemí pro přípravu týmových motocyklů.

V naší nejúspěšnější sezoně 2009 se k nám přidal jezdec Libor Milota jezdící YAMAHU R1 09 startující v MMČR třídě StockSport 1000-Libor bohužel sezónu nedokončil.

V této sezóně se náš hlavní jezdec Ondřej Korčák rozhodl startovat nejen v Přeboru ČR kde si 4-mi vítězstvími z prvních pěti závodů zajistil absolutní vítězství v sezóně. Dále se účastnil MMČR třídy SuperSport a sezonu dokončil jako vícemistr ČR za prvním Jirkou Brožem.

V sezóně 2010 za náš tým nově startoval po boku Ondřeje Korčáka 9SSP celkově 5.místo) nový jezdec Richard Sedlák, který konec sezóny slavil celkovým vítězstvím Přeboru ČR do 600.

Sezónu 2011 za náš tým jezdil Ondřej Korčák společně s Kurtem Tetalem v SuperSportech a Kurt navíc Přebor ČR.

Další zlom se stal v roce 2012 kdy jsme na začátku roku otevřeli v Boskovicích novou provozovnu a zároveň od 1.srpna 2012 jsme zahájili prodej motocyklů a příslušenství YAMAHA.

V sezóně 2012 Ondřej Korčák přerušil účast v MMČR a za tým startovali Kurt Tetal a Michal Jiroš. Oba v Přeboru ČR a Kurt navíc v SuperSportech.

Dále máme od 1.srpna 2012 otevřen servis a pneuservis motocyklů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Thursday the 25th - Free Joomla Template.
:.: